webxp.searchbutton

קוד אדסנס

webxp.blog

DnnForge - NewsArticles

הכמיהה למוצרי 100 קלוריות תוצאות סקר מועדון ה-100 קלוריות באריזה
רוני גורדון / 31 יולי 2014
מה הצרכן רוצה? 

מחקרים רבים מראים שהצרכן 'דו-קוטבי' (bi-polar)... שהוא רוצה דבר והיפוכו... שהוא רוצה גם בריא וגם מפנק... שהוא רוצה גם לאכול וגם לשמור על המשקל, שהוא רוצה גם משמין וגם דיאטטי (קולה לצד צ'יפס)... שהוא מלא סתירות פנימיות... שהוא מבולבל ואובד עצות...בסקר 'מה תרצו ב-100 קלוריות?' אנחנו קיבלנו תשובות ברורות...

בחרנו עבורכם כמדגם זעיר את עשר התשובות האחרונות (מתוך 990!) שקיבלנו -

1. "רטבים ארוזים באריזות אישיות של 100 קלוריות שאפשר לקחת בתיק ולהוסיף לסלט. אריזות מוכנות של סלט חתוך בקופסא ..... חומוס ארוז בשקיות אישיות... פתי בר ארוז במנות אישיות... ריבות וממרחי שוקולד באריזות אישיות, כמו במנות שנותנים בטיסה, כנ"ל עם חמאה...".

2. "שוקולד עם אגוזים. פיצה. בוטנים".

3. "אני מתה על בייגלה, שטוחים כמובן! זה חטיף בריא יחסית, אחוזי שומן נמוכים ולא מטוגן או מפוצץ בחומרים מלאכותיים... א-ב-ל, כשפותחים את האריזה הגדולה זה פשוט קורץ לאכול עוד קצת ועוד אחד ורק עוד אחד אחרון.... עזרו לי, הכינו את זה באריזה של 100 קלוריות!".

4. "הייתי מתה לאריזה של 100 קלוריות של פסק זמן הסגול כי זה תענוג והוא כל כך משמיןןןןן".

5. "תפוח".

6. "בעיקר פריכיות ביס ושוקולד 92 זה האוכל שלי לצערי ביום יום, סופרת קלוריות אבל לא אוכלת אוכל חם אז במה שתרצו לפנק :)))".

7. "דברי מתיקה, סלטים, לחמים, בשר".

8. "דגנים".

9. "חטיפים, כריכים, שלגונים".

10. "פיצוחים, פירות, ארטיק".


וגם ניתחנו את אלף התשובות (כמעט) כדלקמן:

- במקום הראשון אנחנו רוצים פיצוחים (שקדים, קשיו, בוטנים, אגוזים...)!

- במקום השני אנחנו רוצים עוגיות ועוגות!

- במקום השלישי (צמוד לשני) אנחנו רוצים שוקולד!

- במקום הרביעי אנחנו רוצים חטיפי דגנים!

- במקום החמישי אנחנו רוצים פירות וירקות!

- במקומות השישי והשביעי (תוצאה זהה) אנחנו רוצים פסטה, ולחם ולחמניות!

- במקום השמיני אנחנו רוצים פריכיות!

- במקום התשיעי אנחנו רוצים דגני בוקר!

- במקום העשירי אנחנו רוצים חטיפים מלוחים! ועוד...

וכמו שאתם רואים, אנחנו, הישראלים, רוצים... הכל ב-100 קלוריות!!!

נ.ב. קיבלנו גם עשרות תשובות שפשוט אומרות "הכל" או... "הכלללללללללל"!

ואנחנו גם יודעים בדיוק למה אנחנו רוצים אריזות 100 קלוריות! בחרנו עבורכם מדגם מתוך בקשות מנומקות שסיפקתם לנו:

- "מאחר שתזונה מאוזנת היא העיקר, בצד מספר הקלוריות, אשמח לקבל חבילה "מאוזנת" - הכוללת הן ירקות, הן מוצרי חלב, וכמובן חטיפים ומתוקים. עלי לציין שהרעיון של ספירת קלוריות בדרך שלכם הוא גאוני, כי הוא קל לביצוע לתקופות ארוכות".

- "הייתי רוצה לקבל ב-100 קלוריות לאריזה את הסלט טונה של סטארקיסט או את השניצל תרד של טבעול. אני חושבת שרעיון ה-100 קלוריות הוא רעיון גדול שיצליח!! אני חושבת שזה משהו שיעזור לי מאוד בתזונה כי כרגע הדיאטה שאני עושה לא הכי מתאימה לי כי אני מוותרת על פחמימות ולפעמים על חלבונים בארוחה והרי הרבה יותר פשוט לאכול מכל אבות המזון אבל לדעת בדיוק כמה קלוריות מכניסים וכך באמת אפשר לעקוב ולשמור על הדיאטה. אני חושבת שהגיע הזמן להצטרף למועדון ה-100!!".

- "אולי זה ישמע קצת מוזר אבל...אריזה/בקבוקון עם טחינה גולמית שמכילה בדיוק 100 קלוריות! אחד הדברים שתמיד יש איתם בעיה זה הרטבים במיוחד אם זה רוטב טעים ובריא כמו טחינה, ששם אנחנו נוהגים להיות נדיבים וכמות השומן והקלוריות פשוט רצים...... אם זה היה מדוד עבורנו זה היה יכול להיות פשוט נהדר לדיאטה ולא משאיר מקום לטעויות!! :)" .

- "שוקולד!!!! זה שובר לי כל דיאטה, הורס לי את כל ההשקעה בספורט, אני חייבת אספקה של שוקולד. אז אם אפשר לארוז אותו ב-100 קלוריות זה יעזור לי מאוד...".

ולקינוח (למרות שכבר ציטטנו בפייסבוק ובניוזלטר) מכתב מרגש שאנו אוהבים במיוחד –

- "אני יושבת על הכיסא במטבח, ומתפללת שלא יקרוס תחת כובד משקלי. 2 הכפתורים העליונים של מכנסיי פתוחים מתחת לחולצה ואני חושבת שכדי לעמוד בדיאטה שהקצבתי לי הייתי צריכה להפסיק לאכול ב-2 בצהריים. כמה קלים ונוחים יכלו חיי להיות אם הכל היה מחולק לאריזות של 100 קלוריות. כל יום מחדש הייתי משחקת עם 10-11 אריזות שונות ויודעת שזו המנה שלי להיום. כי זו הבעיה העיקרית שלנו, מאותגרי המשקל, שאנחנו פשוט לא יודעים מתי לעצור, מתי זה כבר די. פתאום נהיינו מוגבלים גם בחשבון פשוט של לחשב כמה קלוריות יש בעוגייה אחת מתוך החבילה. אז אני חושבת שהתשובה שלי ברורה, שהייתי רוצה שמהכול יהיה מארזים מחולקים כבר ל-100 קלוריות: מנקניקיות, המבורגר, גבינה צהובה, פסטה (חישוב לאחר בישול), וגם קינוחים- עוגיות, חטיפי שוקולד 100 ולא 119 קלוריות או 100 ועוד קצת שיש עכשיו. העוד קצת הזה הוא מה שעושה לרוב את ההבדל). לחמים שפרוסים ומחולקים למנות של 100 ועוד. מבחינתי זה יהיה הגשמת חלום. מאחלת לכם המון בהצלחה. אולי בזכותכם גם אני אצליח...."

אז האם אנחנו הצרכנים אובדי דרך?

ממש לא! אנחנו יודעים בדיוק מה אנחנו רוצים! אנחנו רוצים שסביבתנו המיידית תהיה סביבה תומכת! אנחנו רוצים מענה הולם (פשוט וקל לביצוע) לכמיהה שלנו לאכול גם בריא וגם מפנק וגם לשמור על המשקל! אנחנו רוצים תזונה נכונה ומאוזנת, שמאפשרת פה ושם גם פינוקים! אנחנו רוצים לחיות בשלום וללא נקיפות מצפון עם הסתירות הפנימיות שלנו! 

אנחנו רוצים שתעשיית המזון תושיט לנו יד!!

אנחנו רוצים לקנות 'הכל ב-100 קלוריות'!! עכשיו!!!

webxp.UserStatus

webxp.rightMenuUp