webxp.searchbutton

קוד אדסנס

webxp.blog

DnnForge - NewsArticles

נס ט"ו בשבט במועדון ה-100 אוכלים פיצוחים ופירות יבשים 'עם' חשבון בלי למדוד, לספור, ולחשב! 'משוב' מן הרשת החברתית
רוני גורדון / 16 ינואר 2014
לרגל החג, הודות לשיתוף פעולה עם שקדיה, יצאנו בקו מוצרים המדגים אפשרות הגשה ואכילה של פירות יבשים ופיצוחים באריזות מדודות של 100 קלוריות בכל אריזה, אשר התקבלו ברשת החברתית במנה גדושה של התלהבות - 

הבלוגרית אורלי כהן כותבת

אני מתה על פירות מיובשים. אוכלת מהם חופנים בכל ימות השנה. כי זה טעים ובריא. אלא מה, הם מכילים הרבה קלוריות. היום יש פתרון- מועדון ה-100 שלחו לי שקיות של פירות מיובשים ואגוזים ״בשווי״ של 100 קלוריות. מיד אכלתי שקית של חמוציות וקשיו. רק 100 קלוריות, לא נאכל? 

התמונה מתוך הפייסבוק של אורלי כהן  


הבלוגרית 'קארין 1010' כותבת:  

פירות יבשים ואגוזים אהובים עלי מאוד. עד היום אחי הצעיר מכנה אותי "סנאית", כי תמיד תמצאו אצלי בתיק ובבית אגוזים, שקדים ובוטנים. הבעיה היחידה היא שחייבים לספור כמה אגוזים ושקדים אוכלים, כדי לא ל"הפגיז" את הגוף בקלוריות. במקום להיות סנאית שסופרת אגוזים, כדי לשמור על משקלה, יש פתרון גאוני, שמאחוריו עומד מועדון ה-100 קלוריות!... קראו עוד.

השוקולטיירית אתי בטיטו כותבת:

מדובר בשיתוף פעולה חשוב ובריא של חברת "שקדיה" ומועדון 100 קלוריות. אתם מוזמנים להיכנס לאתר ולהתרשם מן המיזם המסייע בשמירה על הגזרה מבלי למדוד, לחשב ולספור קלוריות. חשוב לציין כי מדובר בשירות חינמי שמיועד לכל אלה מאיתנו שרוצים להתענג על משהו מתוק בלי יסורי מצפון. היא גם מספקת מתכון נפלא לט"ו בשבט – שווה ביקור...  

הבלוגרית סילבי כליפא כותבת

'בטו בשבט הזה לא עולים גרם- סופרים במאה!' - טו בשבט זה חג מקסים, אין ספק, פריחה, שקדיות, נטיעות ופירות יבשים אגוזים ושקדים ובלי שנרגיש... נשנשנו "המון" קלוריות. אז מה? לא להנות? מה פתאום, להנות מהכל -אבל במידה. מי ימדוד? "שקדיה" בשיתוף עם "מועדון ה-100" והם מגישים לנו מנות מדודות של פירות יבשים ואגוזים נפלאים ללא תוספת מלח, בריאים וטעימים והכי חשוב- אנחנו יכולים לחשב ולעצור איפה שצריך!

הבלוגרית Juli1974 כותבת:

חג ט"ו בשבט הקרב ובא ויחד איתו תירוץ (לפחות אצלי) לזלילה בלתי מבוקרת של פירות יבשים. האמת, שהכנסתי לעצמי, כהרגל, לאכול כל פעם כשאני עוברת ליד המקרר חופן של אגוזי מלך או שקדים. תוך כדי האכילה אף פעם לא חשבתי כמה קלוריות האגוזים והשקדים האלה מכילים ולמה אני כל הזמן עולה במשקל? מסתבר שכל חופן שקדים יכול להכיל כ-100 קלוריות! על מנת לאפשר לי (ולאחרים שהגזרה חשובה להם) ולרגל החג, מדגים מועדון ה-100 קלוריות באריזה, אפשרות הגשה ואכילה של פירות יבשים ומוצרי מזון מסדר ט"ו בשבט, באריזות מדודות של 100 קלוריות בכל אריזה. 

הבלוגרית What is Up כותבת:

השבוע קיבלתי את האגוזים והפירות היבשים של חברת שקדיה כשהם ארוזים במארז של 100 קלוריות בלבד. דרך נהדרת לשמור על המשקל ולא לאכול יותר מידי. אציין שהנטורופתית שלי סיגלית בנבנישתי המליצה לי לאכול בתפריט הקבוע שלי אגוזים יחד עם פירות מכיוון שהשילוב שלהם בריא יותר לגוף. אחת הבעיות שלי היתה שהשקית של האגוזים מכילה הרבה יותר מהמנה היומית הנדרשת והיכולת שלי להימנע מנשנוש היא לא חזקה בכלל. לכאן נכנס מועדון ה 100 קלוריות באריזה המעודד שימוש באריזות שיקלו על הנשנוש בין הארוחות או על קינוח בכמות מדודה. חברת שקדיה הצטרפה לרעיון המקסים ויצרה אריזות עם מגוון אגוזים ופירות יבשים. כל אריזה מכילה 100 קלוריות. היום לקחתי שקית שקדים לעבודה וזה היה נהדר. השקית הקטנה נתנה לי אפילו את ההרגשה שאין לי צורך לסיים את כל התכולה יחד עם תפוח עץ שאכלתי כארוחת ביניים. כך נותרו לי שקדים לארוחת הביניים מחר. 

הבלוגרית נועה נוימן כותבת:  

אני כל כך אוהבת את חג הט"ו בשבט...כל השנה חוגגים אצלנו בבית את החג (פחות מחבקים עצים ויותר נכון אוכלים פירות יבשים כל השנה, אבל למה להתקטנן). בני הבכור הכיר את הפירות היבשים עוד לפני שידע מה זה שוקולד (אל תדאגו הוא לא מסכן וכיום בגיל 3 הוא משלב בין השניים). אז כדיאטנית אני מודעת ליתרונות כמו גם לחסרונות של הפירות היבשים... וכאן מונה נועה את היתרונות המרובים, כמו גם החסרונות בדמות הערך הקלורי הגבוה של פירות החג. קראו את הפוסט המלא בבלוג שלה!  

הבלוגרית 'ברני מדברת מהבטן' כותבת:  

איך עוברים את ט"ו בשבט הבא אלינו לטובה בלי לעלות במשקל? זאת שאלת מליון הדולר שאני כל שנה שואלת את עצמי, ומחוגי המשקל אחרי החג מראים שתשובה נכונה אין עדיין. כי הרי זה רק אחד כזה..ועוד אחד כזה..רגע..וכזה עוד לא אכלנו..ובסוף...המשקל לא משקר אבל...השנה מועדון ה-100 קלוריות באריזה בא לעזרתי (וגם לעזרתכם) ע"י מנות מדודות של פירות יבשים ואגוזים המכילות 100 קלוריות בלבד ליחידה.  

הבלוגרית שוש חזן כותבת:  

בקרוב ט"ו בשבט ואחד המוקשים הגדולים ביותר של כל דיאטה הם האגוזים למיניהם שמצד אחד מאד מאד בריאים וטעימים, ומצד שני, פצצות קלוריות לא קטנים. כמובן שאם הבחירה היא בין הקלוריות של חטיף מטוגן או אגוזים טבעיים, ברור שהאגוזים מנצחים, אבל זה לא אומר שאפשר לנשנש בלי סוף ובלי לשים לב כמה אוכלים, ויש הרבה מאיתנו שאוכלים פשוט עד שהשקית נגמרת. חברת "שקדיה" הרימה את הכפפה ויצרה שקיות של סוגי אגוזים שונים, כולם בערך קלורי של מאה קלוריות בדיוק לשקיק. בצורה כזו אנו יכולים לספור שקיקים ולדעת כמה מותר לנו לאכול, או כמה אכלנו, ומצד שני גם בגלל שהשקיק קטן, יש לנו גבול שמודיע לנו "עד כאן" ולא בור ללא תחתית.  

* הבלוגרית רויטל מ- 'עולמה של רויטל' כותבת:

נהניתי מאוד מהאריזה השקולה והמדודה עד 100 קלוריות ולא מעבר. לא צריך לחשב בראש נקודות, לשקול את המוצרים במשקל נייד. צריך לשבת ולהתענג על כל ביס ולא לדאוג לרגע. מועדון ה100 עושה לנו את העבודה, נותן לגוף שלנו לקבל את שלו בעד 100 קלוריות בלבד. שווה כל ביס!


עוד פרגנו לנו בפוסטים:

להיות בעניינים / תפוז / ט"ו בשבט במועדון ה-100 קלוריות! רעיון אדיר  

אוהד לוין / אשקובית השומרון / ט"ו בשבט שמח במועדון ה-100 קלוריות

השרון פוסט / איך אוכלים את השקדים, האגוזים ופירות החג המזינים ושומרים על המשקל?  

רותה דנינו / אתר הורים וילדים / ט"ו בשבט במועדון ה-100 קלוריות  

שולמית אטיאס / TelAvivi.Net / ט"ו בשבט במועדון ה-100 קלוריות: מבחר אגוזים, שקדים ופירות באריזות של 100 קלוריות! 

Saritp3 / תפוז / ט"ו בשבט במועדון ה-100 קלוריות: איך אוכלים את השקדים, האגוזים ופירות החג המזינים ושומרים על המשקל? עם אריזות 100 קלוריות, כמובן! 

גלית מספרת / תפוז / איך אוכלים את השקדים, האגוזים ופירות החג המזינים ושומרים על המשקל? עם אריזות 100 קלוריות, כמובן! 

Alum Shem / תפוז / ט"ו בשבט במועדון ה-100 קלוריות: איך אוכלים את השקדים, האגוזים ופירות החג המזינים ושומרים על המשקל? עם אריזות 100 קלוריות, כמובן!  

פיני זוהר

יהודית 00 / תפוז 

אתר אילתי 


אז תודה גדולה ל – 

• שקדיה שתרמו את המוצרים! 

• בלוגרים שהפיצו את הבשורה! 

• אוהדינו שפרגנו בלייקים, שיתופים והערות! 

• כל מי שנתקל, פרגן, האיר והעיר בבלוגים ופייסבוקים של אחרים!


שיהיה לכם חג בריא, טעים ושמח! (בלי להעלות גרם במשקל...).

שלכם, מועדון ה-100 קלוריות באריזה!

* חומרים שעודכנו בתאריך ה- 19.1.14

webxp.UserStatus

webxp.rightMenuUp